У кам’янській школі № 44 Дніпропетровської області, завершили реконструкцію басейну, що не працював більше 20 років. Тепер його відвідуватимуть учні з усієї лівобережної частини міста, а це близько 6 тисяч дітей, про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Басейн у 44-й школі Кам’янського не працював понад 20 років. За реконструкцію взялась команда Дніпропетровської ОДА. Роботи велись близько року. Нині все готово, – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко. – Басейн відвідуватимуть не лише діти з цієї школи, але й вихованці всіх навчальних закладів Лівобережжя».

Загальна площа приміщення з басейном – дві тисячі квадратних метрів, а розмір ванної басейну – 25 на 11,5 метра. Тут чотири доріжки. Глибина різна. З однієї сторони 1,2 метра – для молодших школярів, з іншої – 1,7 метра. Тут плаватимуть доросліші діти. У кімнаті для плавання облаштували трибуни. Вони знадобляться для майбутніх чемпіонатів. Поруч – сучасні душові та роздягальні.

«Дуже чекали на цю подію, готувалися. У басейні працюватимуть лаборанти, медсестри, інструктори», – поділилася директор школи Людмила Загородня.

«Мої друзі зі школи відвідували басейн на Правобережжі, це було незручно та затратно. Я ж плаванням ніколи не займалася, але дуже хочу. Вже придбала собі шапочку», – розповідає дев’ятикласниця Ірина Ярова.

Інформує прес-служба Дніпропетровської ОДА