У залі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти стартував другий тур конкурсу «Учитель року – 2017». В обласному центрі зібрались близько 60 педагогів-учасників, які стали переможцями у районах. Учителі протягом двох днів змагатимуться у чотирьох номінаціях: «Початкова освіта», «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво». Освітяни виконуватимуть практичну роботу, проводитимуть експертизу підручника та проходитимуть тестування з фахової майстерності.

«Велике досягнення бути переможцем на районному етапі. Але у вас сьогодні є унікальна можливість продемонструвати усі таланти, майстерність та неординарність, поділитися досвідом та професійними надбаннями. Адже досконалості немає меж», – зауважив головний освітянин області Григорій Таргонський.

У підсумку члени журі визначать 32 учасники, яких допустять до наступного етапу, що відбудеться 3 лютого. Серед конкурсних завдань – проведення майстер-класів, підготовка та захист навчального проекту.

Заключна частина відбудеться 9-10 лютого, де за результатами буде визначено по одному переможцю в кожній номінації. Саме ці лауреати Рівненщини і поїдуть ділитися педагогічним досвідом на всеукраїнський загал.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу