Меморіальну стелу видатному українському педагогу Олександру Захаренку відкрили в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Встановлено її на навчальному корпусі № 4, де майбутній директор авторської школи 60 років тому отримав учительський фах. Подію приурочили до 80-річного ювілею Олександра Захаренка.

«Сьогоднішня подія важлива не тільки для родини, нашого навчального закладу і громади Черкас. Це визначна подія для всієї педагогічної еліти нашої країни, – відзначив ректор Черкаського національного університету Олександр Черевко. – У нашому університеті вивчають і популяризують творчу спадщину Захаренка, пишуть і захищають дисертації. І нинішнє відкриття стели – це наша учнівська данина шани великому учителю».

На урочистостях із нагоди відкриття пам’ятного знаку були присутні дружина вчителя Віра Петрівна та син Сергій Олександрович, представники МОН, Національної академії педагогічних наук, місцевої влади, колективу сахнівської Авторської школи О. А. Захаренка, автори меморіальної стели.

Освятив стелу Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, після чого учасники заходу поклали до неї квіти. Відтак, розмова про ідеї та здобутки видатного педагога продовжилася на Всеукраїнських наукових читаннях пам’яті Олександра Захаренка.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу