Науковці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у святкових заходах із нагоди 80-річчя від дня народження відомого педагога-гуманіста Олександра Захаренка.

Зокрема, керівник наукової школи «Актуальні проблеми технологічної підготовки учнів», доктор педагогічних наук, професор Олександр Коберник виступив перед учасниками пленарного засідання, що відбулось у Черкаському обласному Будинку учителя, з доповіддю про те, як втілюють настанови вчителя-новатора, директора славнозвісної школи над Россю, академіка Олександра Антоновича Захаренка в УДПУ імені Павла Тичини.

0000.1

 

За високий професіоналізм, сумлінну багаторічну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження О. А. Захаренка почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено доцента кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини Оксану Гнатюк.

2

Інформує прес-служба УДПУ