Київський університет культури щодня проводить День відкритих дверей для майбутніх студентів. До вишу з ознайомчою екскурсією вже завітали абітурієнти з Київщини, Кривого Рогу, Черкаської області та Житомирщини.

Унікальна дружня атмосфера, високотехнологічне оснащення аудиторій та сучасний дизайн інтер’єру з перших хвилин закохують абітурієнтів у КУК.

jitlub08

Екскурсійний маршрут проходить науково-інноваційними навчальними лабораторіями кафедри кіно- і телемистецтва, кафедри журналістики і міжнародних відносин, кафедри міжнародного туризму, кафедри готельно-ресторанного бізнесу, кафедри музичного мистецтва, кафедри державного управління і права, кафедри мистецтва, кафедри дизайну, зачіски та стилю.

2410

Потужний професорсько-викладацький склад вишу змістовно проводить презентації спеціалізацій, новітніх методик навчання, виїзних практикумів, майстер-класів, тренінгів професійного вдосконалення.

В університеті діє програма лояльності, а саме: безкоштовне навчання протягом першого семестру, помісячна оплата, можливість поєднання навчання та роботи. Приємною новиною для абітурієнтів з дипломом «Молодший спеціаліст» стала можливість вступу до університету культури на 2 та 3 курси без ЗНО.

BP5R7663

Неабияке зацікавлення у молоді викликають міжнародна співпраця університету з вищими навчальними закладами Європи, перспектива проходження студентської практики у закордонних компаніях та можливість отримання подвійного диплома: українського та європейського.

BP5R6865

Представники профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017» під час екскурсії вишем розповідають гостям про яскраве студентське життя Київського університету культури: спортивні секції та захопливі зустрічі з відомими політичними і культурними діячами, дипломатами, політтехнологами, корифеями піару і журналістики, цікаві майстер-класи від зірок українського шоу-бізнесу, акторів, режисерів, письменників, медійників, маркетологів, теле- та радіоведучих, дизайнерів, хореографів, рестораторів.

jitlub01

Хвилюючою та емоційною подією Дня відкритих дверей для абітурієнтів є зустріч із Михайлом Поплавським. Батьківські поради та настанови вселяють молоді віру в себе та додають наполегливості. За його словами, успіх кожної людини починається з правильного вибору професії: «Хочете бути щасливими? Будьте! Хочете стати популярними? Станьте!  Зрозумійте, чого ви хочете та наполегливо йдіть до мети! Якщо у вас є воля до перемоги, внутрішній стержень, ваш зоряний шлях має пролягати через Університет культури! Ми формуємо у своїх студентів філософію переможців, філософію лідерів! Труднощі слабкого ламають, а сильного гартують. Будьте сильними, живіть по максимуму! Живіть на позитиві!»

День відкритих дверей у Київському університеті культури завершується феєрично: щирими усмішками, веселим сміхом молоді та гучними емоціями, якими діляться між собою абітурієнти. Ну і звичайно, на кожного гостя чекає селфі з Михайлом Поплавським, студентами і викладачами.

Тож запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей поринути в неповторну творчу атмосферу Київського університету культури! Талановитим – вхід без черги!

Інформує прес-служба Київського університету культури