3 лютого в Києві відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу фото- і відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», організованого Посольством Литовської Республіки в Україні та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця».

Нагородами для 17 авторів найкращих проектів стали заохочувальні поїздки до Штаб-квартири НАТО (м. Брюссель), Литовської Республіки та цінні подарунки.

«Тільки членство України в НАТО зможе гарантувати безпеку країни, народу та громадянина. Це – наша стратегічна мета. І молодь є найкращим союзником у цій справі. Утім, щоб рухати країну в НАТО, потрібні знання про НАТО, роль і місце Північноатлантичного Альянсу в сучасній системі безпекових координат. Конкурс «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» є найкращим зразком і прикладом того, як можна долучити молодь до вивчення Організації Північноатлантичного договору», – відзначила віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

img-4405-6-2-17

Переможців і призерів конкурсу вітав і заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

«Тема про НАТО складна й одночасно цікава. Учнівська та студентська молодь ще раз продемонструвала свою креативність і оригінальність, наповнивши роботи змістом і неординарним підходом. Приємно, що учасники конкурсу добровільно, у власний час вивчають та аналізують такі важливі питання, як НАТО, міжнародна безпека та геополітика», – наголосив Павло Хобзей.

Також у церемонії нагородження взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, голова Правління організації «Серце до серця» Павло Горінов, заступник директора Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємінитє.

Переможці та призери представили свої роботи, з якими вони перемогли серед близько 600 учасників конкурсу з усіх регіонів України.

Конкурс проводився у вересні-грудні 2016 року серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України у двох номінації: «Фотографія», «Відеоробота».