З нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Канади канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує конкурс для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України та запрошує усіх охочих долучитися.

Фіналісти отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017 року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді.

До участі у конкурсі допускаються:

1) Учні старших класів (9-12 класів);

2) Студенти 1-3 курсу вищих навчальних закладів та коледжів.

Умови конкурсу

І. Задля участі у конкурсі потрібно:

1) Обрати видатну історичну або сучасну постать канадського українця (для прикладу, Роберта Лінн Бондар, перша канадка українського походження, яка побувала у космосі; Богдан Гаврилишин, канадсько-український меценат тощо).

2) Провести ґрунтовне дослідження стосовно обраної особистості.

3) На основі зібраного матеріалу відзняти невелике аматорське відео (максимум 3 хвилини, можна знімати на мобільний телефон).

У цій частині конкурсант має самостійно придумати сюжет. Вітається будь-яка креативна ідея – це може бути навіть інтерв’ю або документальний ролик, якщо є така можливість.

4) На початку або в кінці відео конкурсантом удовільній формі має бути зазначено те, що даний відеоролик є предметом конкурсу від O.W.L. Open World Learning (для прикладу, «Я беру участь у конкурсі канадсько-української організації O.W.L. Open World Learning з нагоди 125-річчя перших українських поселень в Канаді. Мене дуже вразила історія (ім’я обраної постаті), тому…»).

ІІ. Конкурсант повинен:

1) Завантажити відзняте відео на канал YouTube;

2) Заповнити анкету учасника, вказавши посилання на відео;

3) Написати мотиваційний лист (максимум одна сторінка друкованого тексту), описавши, чому обрана постать привернула увагу конкурсанта, та чому учасник конкурсу хоче взяти участь в програмі і приїхати на навчання;

4) Надіслати даний пакет документів на office@owl-study.com з приміткою «Конкурс» до 1 березня 2017 року включно;

5) Усі файли мають містити прізвище конкурсанта та назву документу (наприклад, «Прокопчук_анкета»).

III. Конкурсант надає згоду на розміщення відео у соціальних мережах та на сайті O.W.L Open World Learning.

IV. При визначені фіналістів, окрім контексту відео та відповідності його вимогам конкурсу, буде також взято до уваги кількість переглядів та вподобань відео у соціальних мережах та на каналі YouTube.

Результати конкурсу буде оголошено не раніше 15 березня 2017 року.

VI. Фіналістів буде оголошено публічно на сайті та у соціальних мережах O.W.L Open World Learning, а також листом на е-мейл.

VII. Фіналісти конкурсу отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку у 2017 році з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сайті http://owl-study.com/blog/osvitni-proekty/vydatni-ukrayinci-kanady

Довідково: O.W.L Open World Learning – канадсько-українська громадська організація, що об’єднала фахівців з різних країн світу з метою створення можливостей для отримання молодими людьми якісної академічної освіти та професійного досвіду.

Однією з найважливіших цілей громадської організації є створення стипендіального фонду для навчання за кордоном для талановитих молодих людей, які не мають можливостей отримати освіту через фінансові обмеження.

Інформує МОН