В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини було проведено тренінг із розвитку самозайнятості для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), учасників бойових дій та людей з інвалідністю «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні».

Упродовж двох днів представники ВПО, учасники АТО та особи з інвалідністю з Умані, Христинівки, Маньківки, Тального і навколишніх сіл навчались основам бізнес-планування, маркетингу, SWOT-аналізу бізнес-ідеї і готували свої мікропроекти для реалізації в межах самозайнятості.

dsc-3441-07-2-17

17 лютого 2017 року відбудеться захист мікропроектів. Учасникам, які представлять найкращі проекти, виділять обладнання для їх реалізації на суму 625 британських фунтів (21 тис. грн).

Активну допомогу в реалізації в місті Умані такого важливого соціального Проекту Представництва Міжнародної Організації з Міграції в Україні, що фінансується Урядом Великої Британії, надав факультет соціальної та психологічної освіти УДПУ в співпраці з управлінням праці і соціального захисту населення Уманської міської ради.

За інформацією  УДПУ