7 лютого в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини із візитом побував Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов. Щонайперше відбулася його зустріч із ректором, професором Олександром Безлюдним. Адміністрація університету обговорила із поважним гостем низку питань освітньо-наукової співпраці, організації дозвілля та побуту студентів із Туркменістану, яких в УДПУ навчається близько 260.

Із великою цікавістю Нурберди Аманмурадов знайомився із Українсько-туркменським культурно-освітнім центром, який було відкрито в Уманському державному педагогічному університеті в листопаді минулого року з його ініціативи. Директор Центру доцент Олександр Лаврик провів для поважних гостей екскурсію, розповів про насичену роботу нового структурного підрозділу, культурно-просвітницькі та виховні заходи, спрямовані на адаптацію іноземних студентів до навчання в УДПУ, вивчення української мови, культури тощо. У свою чергу пан Посол подарував для центру цінну літературу для розширення світогляду та поглиблення знань студентів.

У ході візиту Нурберди Аманмурадов зустрівся зі студентами, які здобувають вищу освіту в уманських навчальних закладах. Також пан Посол перевірив стан готовності виборчої дільниці для проведення виборів Президента Туркменістану, яку було облаштовано на прохання посольства в актовій залі УДПУ. Відповідно до загальноприйнятих норм та Виборчого кодексу цієї країни, іноземні студенти (254 осіб – із УДПУ та 13 осіб – із УНУС), громадяни Туркменістану, змогли взяти участь у голосуванні та віддати свій голос за одного із дев`яти кандидатів на найвищу державну посаду. Процес голосування пройшов у спокійній робочій атмосфері, без жодних порушень. Після завершення голосування виборчі бюлетені доставлені до Посольства Туркменістану.

За інформацією УДПУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *