Соціальні мережі поступово втрачають статус молодіжних ресурсів. З кожним днем на цих сайтах з’являється все більше повнолітніх користувачів.

Утім, на думку оглядачів сайту Education Database Online, ця тенденція не означає, що дорослі користувачі почали відчувати раптовий інтерес до онлайн-тусовок. Багато хто з “новонавернених” розглядають соціальні мережі, як джерело актуальної інформації про власних дітей..

Дослідники стверджують, що головною метою безлічі дорослих людей, які реєструються в соціальних мережах, є приховане або явне спостереження за власними дітьми. Таким нехитрим способом батьки сподіваються своєчасно отримати інформацію про перший досвід вживання наркотиків, дізнатися подробиці особистого життя дитини, а також зрозуміти, що підлітки думають про своїх батьків.

Приблизно 43 % дорослих користувачів зізналися, що щодня переглядають сторінку своєї дитини на сайті Facebook. А 92 % респондентів із зазначеної групи для отримання вільного доступу до необхідної інформації записалися в “друзі” до власних дітей.

За даними Education Database Online майже третина опитаних підлітків хотіла б “розфрендити” своїх батьків, якби мала таку можливість. Також нескладно здогадатися, що підлітки, які знають про постійне спостереження і хочуть вберегти своє приватне життя.