21 лютого Київський молодіжний центр в рамках проекту «ПроПрофесії» проведе конференцію «Ринок праці: що обрати, аби бути затребуваним».

Співорганізатором заходу став сайт з пошуку можливостей rabota.ua. Захід покликаний ознайомити школярів старших класів з тенденціями українського ринку праці. Зараз спостерігаємо такі процеси: одні професії замінюють роботи, а інші виникають з непередбачуваною швидкістю.

«15 років тому школярі мріяли стати юристами. Зараз маємо негативну тенденцію: багато спеціалістів у цій сфері просто не можуть знайти роботу. Щоб уникнути такого наслідку і обрати професію, яка б тільки набирала популярніть, ми і проведемо конференцію 21 лютого», – говорить Дарія Агішева, керівник проекту «ПроПрофесії».

Оскільки розібратись у змінах на ринку праці для звичайного старшокласника завдання не з легких, допоможуть їм у цьому HR-спеціалісти. На учасників чекає огляд ринку праці, аналіз перспектив та можливостей для самореалізації в сучаних українських реаліях. Відповідно до цього, професіонали окреслять найбільш перспективні сфери та необхідні навички затребуваних спеціалістів. Крім того, організатори обіцяють дати декілька порад, де отримати перший досвід роботи, як потрапити на стажування та успішно працевлаштуватись ще за навчання у виші.

Спікер – Тетяна Пашкіна, HR-спеціаліст сайту пошуку можливостей работа.юа, – порадить як досягти успіхів, наведе багато статичтичних даних та приклади до них.

Потрапити на безкоштовний захід можуть учні 8-11 класів, а також їх батьки. Для цього необхідно заповнити реєстраційну форму: goo.gl/tkbi8s.

Нагадаємо, що Київський молодіжний центр уже протягом року веде діяльність в рамках проекту «ПроПрофесії». Було реалізовано два всеукраїнські форуми «Професіонали майбутнього», проведено кілька десятків майстер-класів та тренінгів з різних професій для школярів. Мета діяльності проекту «ПроПрофесії» – доповлення шкільної освіти та профорієнтація учнів старшого шкільного віку.

Конференція_Ринок_праці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *