2017 рік є визначним в історії вишу-переселенця, адже цього року Донецький юридичний інститут уперше гостинно відкриє свої двері у м. Маріуполі для 125 майбутніх правоохоронців, які після отримання юридичної освіти поповнять лави поліції Донеччини.

«День поліцейської та юридичної освіти» – саме під таким гаслом уже втретє водить День відкритих дверей для абітурієнтів та їхніх батьків Донецький юридичний інститут. Цього разу 11 лютого він пройшов у місті Покровськ Донецької області за дієвої підтримки керівництва поліції Донеччини та Покровської міської ради, метою якого є інформування молоді Донецької області щодо нових можливостей отримання високоякісної юридичної освіти у відомчому вузі системи МВС, який успішно здійснює свою діяльність на теренах України понад 55 років.

Гостинні стіни актової зали Навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради, що розташований за адресою м. Покровськ, мкр-н. Лазурний, 80, зібрали багато охочих відвідати такий фестиваль (понад 200 зацікавлених осіб).

На початку ознайомлення з роботою навчального закладу гостям продемонстрували озброєння та спеціальну техніку поліції, в тому числі й службового автотранспорту «Дастер», спеціальних засобів та сил підрозділів ГУ НП в Донецькій області та Покровського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, щоб присутні мали уявлення про специфіку роботи правоохоронців. Також школярі із зацікавленістю спостерігати за роботою кінолога і його чотирилапого напарника Рема, які відряджені з Київської області та несуть службу на покровському блокпості. Службовий собака «спеціалізується» на пошуках зброї, вибухівки та боєприпасів.

Офіційну частину заходу відкрив начальник відділу організації служби Донецького юридичного інституту МВС України майор поліції Руслан Врадій, який привітав усіх присутніх на профорієнтаційному заході, а також розповів про особливості підготовки майбутніх правоохоронців та юристів.

Далі до вітального слова приєдналися організатори заходу: інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Покровського відділу поліції ГУ НП у Донецькій області лейтенант поліції Ірина Грицай, в.о. начальника відділу освіти Покровської міської ради Марина Голуб та директор навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради Любов Воротинцева.

Читайте також: Донецький юридичний інститут долучився до благодійної акції

Після чого завідувач відділення методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного відділу інституту старший лейтенант поліції Марина Шульга детально розповіла гостям про правила прийому та умови вступу на навчання до Донецького юридичного інституту.

У свою чергу доцент кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності, кандидата юридичних наук Валентин Тулінов розповів про організацію набору та підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції в м. Маріуполь Донецької області.

Дуже приємно було бачити серед зацікавлених гостей Фестивалю представників “Ліги майбутніх поліцейських”, які вже остаточно визначились із вибором майбутньої професії та бажають отримали всю необхідну інформацію, яка дозволить випробувати свої сили та стати вже в цьому році курсантами відомчого вишу системи МВС. Не останню роль зіграло і географічне розташування вищу, адже вони матимуть можливість навчатися у своєму регіоні.

Наприкінці заходу представники інституту відповіли на питання абітурієнтів та їх батьків і вручили подяки за активну підтримку закладу представникам місцевої влади і керівництву поліції у Покровському районі.

Донецький юридичний інститут МВС України висловлює слова щирої вдячності ГУ НП в Донецькій області, Покровському відділу поліції, міським радам Покровська, Мирнограда, Добропілля, Селідове та Новогродівки, а також відділам освіти цих міст за порозуміння і допомогу в організації Фестивалю «Дня поліцейської та юридичної освіти».

Вікторія Моргун, група зв’язків з громадськістю 
ДЮІ МВС України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *