10 лютого 2017 року в Чернівецькому політехнічному коледжі відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій  Вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації  Чернівецької області.

Відкрила засідання вітальним словом директор ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» Людмила Фесік. Члени методичного об’єднання мали можливість ознайомитись із роботою циклової комісії програмування та інформаційних технологій ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж», про діяльність якої розповіла голова циклової комісії Тетяна Гуменна. Викладач коледжу Анастасія Сушма ознайомила присутніх із Положенням  про Всеукраїнське методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій.

Читайте також: МОН спільно з експертами доповнили План Уряду щодо фінансування науки та розвитку інноваційної діяльності

Також члени методичного об’єднання  обговорили та схвалили положення про Всеукраїнську олімпіаду з інформатики  та комп’ютерної техніки, другий (обласний) етап якої буде проведено 17 березня. Переможець обласного етапу представлятиме Чернівецьку область на Х Всеукраїнській олімпіаді з  інформатики та комп’ютерних технологій серед студентів ВНЗ 17 – 19 травня 2017 року, яка пройде в Нововолинському електромеханічному коледжі.

Діяльність методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій спрямована на реалізацію державної політики в системі освіти, основних положень Національної доктрини розвитку освіти України у XXI столітті, законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», Концепції профільного навчання, інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо вивчення інформатики, виконання державних програм викладання інформатики,  створення належних сучасних умов для навчання і виховання студентів, підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, ефективне використання інтелектуального потенціалу учасників навчально-виховного процесу.  Методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій створено для підвищення рівня методичної та професійної майстерності педагогічних працівників; організації процесу обміном досвідом, популяризації передового педагогічного досвіду між викладачами ВНЗ І-ІІ р.а.; забезпечення виконання сучасних вимог до навчання і виховання молоді, розвитку творчої ініціативи учасників навчального процесу.

Наталія Голик, керівник методичного об’єднання
викладачів інформатики та комп’ютерних технологій
ВНЗ І – ІІ р.а. Чернівецької області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *