Щоб захистити державу від хакерських атак, британська влада планує з вересня 2017 року ввести у школах уроки кібербезпеки. Про це повідомляє ВВС.

Уряд країни заявив, що має намір знайти серед школярів потенційних експертів для захисту і таким чином закладає фундамент для роботи над проблемами кібербезпеки в майбутньому.

Проект розрахований на п’ять років. Витратити на нього планують у розмірі приблизно 25 мільйонів доларів.

На початковому етапі в програмі братимуть участь приблизно шість тисяч школярів від 14 років. Їм запропонують відвідувати заняття тривалістю чотири години на тиждень. Найперспективнішим студентам планують виділити в майбутньому університетські гранти та забезпечити їх роботою в цій сфері.

Британський уряд зазначає, що існує загроза злому інтернет-систем злочинцями або іноземними державами, і ця проблема знаходиться на одному щаблі з тероризмом, шпигунством і масовою зброєю.

Комітет Палати громад минулого тижня заявив, що низький рівень підготовки фахівців у галузі кібербезпеки може стати причиною серйозних проблем державного захисту.

Зараз в Британії у галузі кібербезпеки зайняті близько 58 тисяч фахівців.

Один коментар до “У школах Англії учнів навчатимуть захищати державу від хакерських атак”
  1. Зростати справжніми патріотами та любити свою країну – хмельницькі волонтери відвідують міські школи, співають українських пісень та розповідають учням про звитяги наших вояків на Сході. Благодійники кажуть, сучасні школярі щиро хвилюються з приводу буремних подій на Донбасі, тому щиро вітають тих, хто постійно підтримує військових у зоні АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *