11 лютого 2017 року в Американському домі Посольства США в Україні (м. Київ) відбулася І Міжнародна наукова конференція Української асоціації дослідників освіти «Емпіричні дослідження для реформування освіти в Україні», співорганізатором якої став Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.

З-поміж 135 учасників, які представляли 40 університетів України та закордону, Дрогобицький університет гідно репрезентували доценти Ірина Мірчук і Оксана Зелена, які представили результати емпіричних досліджень кафедри правознавства, соціології та політології, а також доцент Зоряна Гнатів та методист відділу аспірантури, докторантури та наукової роботи Леся Перхун.

Оргкомітет конференції очолила професор Світлана Щудло, котра є керівником Української асоціації дослідників освіти, заснованої 2015 року на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. На пленарному засіданні Світлана Щудло виступила з доповіддю «Потенціал дослідження TALIS для реформування освіти в Україні». Гостею конференції була голова Польського педагогічного товариства професор Йоанна Мадалінська-Міхалак (Польща). У скайп-режимі учасників конференції привітав президент Європейської асоціації дослідників освіти професор Тео Вуббельз (Нідерланди).

Відділ інформаційної діяльності
та зв’язків з громадськістю ДДПУ ім. Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *