9 лютого 2017 року Київська міська рада прийняла рішення про внесення змін до бюджету м. Києва щодо виділення 175 мільйонів гривень на підвищення заробітної плати працівникам закладів освіти, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, зокрема дошкільних, позашкільних навчальних закладів, з 1 січня 2017 року.

Це стало можливим завдяки конструктивній співпраці КМОППОіНУ з київською міською владою.

Нагадуємо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 974 «Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298» з 1 січня 2017 року підвищено посадові оклади та ставки заробітної плати педагогічним працівникам навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції. До них належать загальноосвітні навчальні заклади, шкільні відділення навчально-виховних комплексів «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», професійно-технічні навчальні заклади державної та комунальної власності.

При цьому, вищевказаною постановою передбачено, що органи місцевого самоврядування можуть приймати рішення про підвищення посадових окладів педагогічним працівникам закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів.

Інформує прес-служба КМОППОіНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *