Одна із найавторитетніших світових експертних груп Webometrics опублікувала рейтинги вищих навчальних закладів станом на січень 2017 року. Серед 341 вишу України, що увійшли до рейтингу, Житомирський  національний агроекологічний університет посів 122 місце.   

Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік. У процесі складання Webometrics Ranking of World’s Universities розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету. Розробники зазначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів не враховуються.

агро веб

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у січні 2017 року.

Нагадаємо, що у рейтингу сайту webometrics.info Житомирський національний агроекологічний університет розташований на 46-му місці серед українських ВНЗ за кількістю цитувань у «Google Scholar» та на 3511-му місці – серед світових. Загалом у рейтингу  представлено 5000 університетів з усього світу, з них лише 99 – українські.

Прес-служба Житомирського  національного
агроекологічного університету

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *