«Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету» – під таким гаслом цьогоріч пройшов День безпечного Інтернету, який традиційно відзначається у другий тиждень лютого. Мета заходу – об’єднання зусиль держави, бізнесу й громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в Мережі, особливо серед підростаючого покоління.

Інтернет сьогодні – це доступ не тільки до великої кількості корисної інформації, але й загроза «залежності» від онлайн-розваг і соціальних мереж. Дедалі частіше користувачі електронної павутини потрапляють «на гачок» шахраїв, а великі компанії стають жертвами хакерських атак.

Вільно користуючись всесвітньою Мережею, дорослі та підлітки натрапляють на відео жорстоких заходів і насильницьких проявів поведінки людей. Тому, аби повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі, дитині необхідно вчитись отримувати великі потоки інформації та дотримуватися основних правил безпеки в режимі онлайн.

У рамках святкування Дня безпечного Інтернету учні та педагогічні працівники Тячівського професійного ліцею й Хустського професійного ліцею сфери послуг узяли участь у Всеукраїнському вебінарі «Як зробити Інтернет безпечним», що його 8 лютого провела Державна наукова установа «Інститут змісту освіти».

Майбутні кваліфіковані робітники Перечинського професійного ліцею, які здобувають професію оператора комп’ютерного набору, підготували буклети, відеоролики, презентації про правила безпечного поводження в Інтернеті та продемонстрували їх вихованцям навчального закладу. Також учні ліцею дізнались про використання різноманітних антивірусних й антишпигунських програм.

Вміння молоді ввічливо спілкуватися в Мережі та правильно реагувати на негативну інформацію, протидія дорослих неналежному або нелегальному контенту значно покращить стан безпеки інтернет-ресурсів і позитивно вплине на культурно-освітній рівень людства в умовах сучасної онлайн-епохи.

Навчально-методичний центр 
професійно-технічної освіти у Закарпатській області 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *