Підсумки Всеукраїнського конкурсу Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs було підбито 10 лютого. Вперше в Україні конкурс проводився Благодійним Фондом “Інститут громадянської освіти та суспільних програм” за підтримки Мінмолодьспорту.

Переможцями стали Aліна Маєвська та Данило Почтарьов з проектом Crutch Catcher. Проект, що представили юні підприємці, є не тільки перспективною бізнес-ідеєю, а також містить суспільно важливу складову. В рамках проекту майбутні підприємці пропонують удосконалені милиці, які оздоблені автоматизованим механізмом із сонячною батареєю, що допомагає не тільки переміщатися, а й пересувати речі, що спрощує життя людей з особливими потребами.

Команда переможців пройшла три етапи оцінювання. На перший етап (подача бізнес-концепції) надійшло понад 165 заявок, під час другого етапу (онлайн-оцінювання) команда набрала найбільшу кількість балів – 44,7 та посіла перше місце у рейтингу серед фіналістів. А на третьому етапі презентація переможців вразила експертів WOW- ефектом і довела, що гідна представляти Україну на міжнародній арені.

Директор департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту Ірина Бєляєва, яка працювала у складі експертного журі, привітала фіналістів: “Дуже приємно підтримувати проекти, які відкривають широкі можливості для реалізації творчих та бізнес-ініціатив молодих підприємців. Я переконана, що учасники фіналу Diamond Challenge Ukraine зможуть конкурувати з топовими бізнесменами і не тільки в Україні”.

Читайте також: У Києві відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді

Переможці отримали приз – 1000 доларів США та готуються до презентації бізнес-проекту в Америці. 7 квітня відбудеться фінал серед усіх країн-учасниць, а також підприємницький саміт, на якому бізнесмени поділяться своїми інсайтами, на що ж необхідно зважати, коли працюєш над реалізацією бізнес ідеї.

За інформацією Мінмолодьспорту 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *