Сьогодні в Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти розпочався очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року –2017».

Конкурс проводиться щороку з метою виявлення і стимулювання творчих пошуків педагогів, піднесення ролі вчителя в суспільстві, поширення перспективного, передового педагогічного досвіду.

За повідомленням департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, педагоги змагатимуться в таких номінаціях:  «Біологія», «Інформатика», «Музика», «Початкова школа».

Загалом учасниками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу в Запорізькій області стали 388 педагогічних працівників, серед них у номінації «Біологія» – 72, «Інформатика» – 63, «Музика» – 35, «Початкова школа» – 218 педагогів. Усі вони  пройшли  І етап – (районний, міський), що відбувся в  грудні 2016 року, та ІІ  етап обласного заочного туру  (січень 2017).  На участь в обласному етапі конкурсу було подано 76 робіт: з них у номінації «Біологія» – 20, «Інформатика» – 17, «Музика» – 11, «Початкова школа» – 28.

За словами директора департаменту освіти і науки  Тетяни Озерової, це головний конкурс для всієї педагогічної спільноти. Вчителі готувалися до нього протягом усього навчального року. На сьогодні вчитель має володіти сучасними знаннями, також справжній педагог повинен бути не лише професіоналом, а насамперед партнером, другом і наставником для учня.

За словами організаторів, основні завдання конкурсу – це піднесення ролі вчителя в суспільстві та підвищення престижу вчительської професії; сприяння інноваційній діяльності в системі загальної середньої освіти; удосконалення фахової майстерності, стимулювання творчого самовдосконалення; популяризація педагогічного досвіду.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *