У Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі відбулася зустріч, що викликала чималу зацікавленість у всіх, хто незабаром закінчує своє навчання тут. До них прийшли співробітники Сєвєродонецького представництва Норвезької ради у справах біженців. Ця організація, зокрема, опікується питаннями надання населенню Донбасу правової допомоги.

Молоді юристи Руслан Моргунов і Євген Жихарський розповіли про основні положення трудового законодавства України, які треба знати молодим працівникам. Заступник директора ВПУ з виховної роботи Тетяна Склярова зосередила увагу на питаннях, із якими здебільшого стикається молодь при влаштуванні на роботу та в подальшій праці. Фахівці розповіли, які права та пільги гарантуються законодавством. Йшлося, зокрема, про офіційне підтвердження трудового стажу, режим роботи, відносини з працедавцями тощо.

Крім того, було продемонстровано мультимедійну презентацію про діяльність Сєвєродонецького представництва Норвезької ради у справах біженців. Юристи запросили випускників звертатися по консультації та поради із захисту своїх прав до фахівців їхнього представництва, що розташоване в центрі міста,  неподалік училища.  Правова допомога надається безкоштовно. На таких засадах діє й чимало інших консультаційних пунктів.

Семен Перцовський, секретар
Луганської регіональної організації НСЖУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *