Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради (Луганська область) провів присвячений Дню всіх закоханих конкурс «Освідчення в коханні в прямому ефірі».

– Його учасниками, – розповідає головний спеціаліст цього відділу Віта Гашкова, – стала учнівська й студентська молодь. Надали їй повний простір для творчої самореалізації.

Конкурсанти розробляли оригінальні сценарії привітання з Днем усіх закоханих, святкові «валентинки». Це відтворювалося у відеосюжетах, де головні ролі виконували самі учасники конкурсу.

І ось журі з культпрацівників та представників молодіжних організацій розглянуло конкурсні роботи. Підсумки творчого змагання між навчальними закладами були підбиті 14 лютого на зустрічі в міській публічній бібліотеці.

Високу оцінку одержала робота творчої групи Сєвєродонецького Вищого професійного училища. Вона привабила оригінальністю, дотепністю, гумором. І водночас ліричністю.

– Звісно, я її побачила напередодні, та із щирим задоволенням переглянула ще, – каже заступник директора ВПУ Тетяна Склярова. – А для інших глядачів, у тому числі наших, це стало приємним сюрпризом. Адже хлопці та дівчата розкрили нові грані своїх здібностей.

Робота була стилізована під перші кінострічки. Це нібито підкреслило, що кохання – вічне. Головні ролі виконали студенти Яна Іваненко та Олександр Шабельник. Виконали жваво та переконливо. Добрий ансамбль створили й інші учасників зйомок. Додати професійності допомогли майстри виробничого навчання Оксана Луньова та голова учнівського профкому Олександра Ворошилова.

Представники ВПУ одержали від відділу молоді та спорту Диплом лауреатів конкурсу, святковий торт та сертифікат на безкоштовне відвідання сеансу в кінотеатрі “Сучасник”, Аналогічні нагороди, подарунки отримали й інші призери. Хто зна, можливо, колись ми побачимо наших лауреатів і на великому екрані в цьому та інших кінотеатрах.

Семен Перцовський, секретар
Луганської регіональної організації НСЖУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *