Збройні сили України нині – в центрі уваги всього суспільства. Вони користуються народною повагою та підтримкою. Закономірно, що наша молодь, тим більше в такий відповідальний час, налаштована бути причетною до зміцнення ЗСУ.

Про це йшлося на зустрічі випускних груп Сєвєродонецького Вищого професійного училища із співробітниками міського військового комісаріату. До ВПУ завітали заступник міськвійськома, капітан Геннадій Котляр, співробітник відділення комплектування, молодший лейтенант Ігор Срібний та діловод цього відділення з роботи з питань навчальних закладів, старший солдат Альона Козлова.

Відкриваючи зустріч, заступник директора училища з виховної роботи Тетяна Дмитрівна Склярова наголосила на тому, що за останній час у державі багато зроблено для зміцнення Збройних сил, підвищення їхньої боєздатності та авторитету. Служба в армії почесна й відповідальна.

Геннадій Котляр запросив випускників до служби у Збройних силах за контрактом. Були дані відповіді щодо умов цієї служби, зокрема, в нашому регіоні, в зоні АТО. Військовослужбовці зараз одержують гідне матеріальне винагородження за свою ратну службу. Для них установлено чимало пільг. На контрактну службу в армію приймаються не тільки юнаки, а й дівчата. Звісно, спочатку всі проходять відповідну підготовку.

Випускників також запросили вступати до вищих військових навчальних закладів України. Це дасть змогу одержати різноманітні військові спеціальності (тут буде корисним ы фах, одержаний у ВПУ), стати офіцером. Вступати до цих закладів можна й безпосередньо з контрактної служби в армії. Було повідомлено про вимоги до тих, хто бажає служити за контрактом чи навчатися на військового.

Ці пропозиції викликали жвавий інтерес. Тут свою роль зіграла й велика робота з патріотичного виховання, підготовки захисників Батьківщини, що ведеться в училищі.

Семен  Перцовський, секретар
Луганської регіональної організації НСЖУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *