Сьогодні в турецькому Ерзурумі завершились змагання ХІІІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю з фігурного катання серед дівчат.

15-річна українка Анастасія Гожва за підсумками короткої та довільної програм посіла 2 місце (127.18) і виборола для України другу нагороду! Про це повідомляє прес-служба Національного Олімпійського комітету України.

Дуже рада, що увійшла до трійки призерів. Однак своїм прокатом дуже незадоволена. Зробила помилки в тих елементах, які добре виконувала на тренуваннях, відпрацьовувала їх. Мабуть, нерви далися взнаки. Незвично було виступати за таких кліматичних умов у гірській місцевості на великій висоті. Загалом, звісно, я рада медалі, але є ще багато над чим працювати. Намагатимусь надалі покращувати свої результати», – зазначила Анастасія Гожва.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Анастасію, її тренера Марину Амірханову та Українську федерацію фігурного катання на ковзанах, побажавши подальших успіхів і нових перемог.

Нагадаємо, що першу срібну медаль на ЄЮОФ-2017 для України вчора у спринтерській гонці завоювала біатлоністка Христина Дмитренко.

Довідково: Європейські юнацькі олімпійські фестивалі – це найпрестижніші змагання Європи для юних атлетів 14-18 років, що проводяться один раз на два роки – взимку і влітку.

XIII зимовий ЄЮОФ триває з 11 по 18 лютого 2017 року в Ерзурумі (Туреччина).

У змаганнях беруть участь спортсмени з 34 країн Європи. 25 юних олімпійців України виступають у 7 із 9 видів спорту: біатлоні, гірськолижному спорті, лижних перегонах, сноубордингу, стрибках на лижах із трампліна, фігурному катанні, шорт-треку.