Пішки та автостопом добирався 17-річний студент-іноземець спочатку до Одеси, а потім до Маріуполя, поки не був зупинений маріупольськими поліцейськими. Про це повідомляє прес-служба Центрального відділу поліції Донецької області

З’ясувалося, що причиною мандрівки стала дитяча цікавість – хлопець вирішив дізнатися, чи збігається реальна ситуація на Донеччині з тим, що показує телебачення.

Шлях юнака розпочався 6 лютого. Подолавши кордон з Україною в обхід контролю через вкриту льодом водойму, хлопець спочатку вирішив навідатися до батька, який після розлучення мешкав в Одесі та не бачився з сином довгі роки. Діставшись одеського вокзалу автостопом, він передумав і змінив маршрут на Маріуполь. Два дні пішки без нормальних умов для ночівлі та практично без їжі йшов цілеспрямований юнак, поки його не зупинили співробітники поліції, що несуть службу на в’їзді-виїзді з прифронтового міста. Виявилося, що з документів у мандрівника лише українське свідоцтво про народження та іноземний паспорт, а самому перехожому немає 18 років. Його було доправлено до поліцейського відділення для з’ясування обставин.

З’ясувалося, що мешкає студент Придністровського технікуму з тіткою і дядьком. В навчальному закладі він є одним із кращих, крім того, його було обрано старостою групи. Тамтешньою поліцією зареєстровано повідомлення про зникнення дитини від 8 лютого.

Співробітники підрозділу ювенальної превенції Кальміуського відділення поліції помістили втікача до дитячого центру та зв’язалися з родичами. Вчора його передали рідним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *