Нещодавно в приміщенні Меморіального музею імені Г. С. Сковороди відбувся майстер-клас із виготовлення сувенірів до Дня закоханих «Любов виникає з любові», який проводила викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання (педагогічний факультет) Переяслав-Хмельницького університету імені Григорія Сковороди  Тетяна Носаченко. Роботи виконували в техніці  декупаж.

Перед початком заняття Тетяна Носаченко розповіла про особливості та тонкощі техніки декупажу:

– Декупаж – це мистецтво витонченого оформлення поверхні виробів за допомогою вирізаних елементів із паперу чи серветок. Слово «декупаж» французьке, означає «вирізати». Суть техніки полягає в тому, що на поверхню предмета наклеюється вирізане з тонкого паперу зображення, яке потім вкривається лаком і в результаті створюється ілюзія розпису. Декоративний візерунок для декупажу можна вирізати зі звичайної паперової серветки, етикетки, журналу, а можна скористатися спеціальними серветками для декупажу.


Заняття пройшло творчо: на майстер-класі діти навчалися давати нове життя різним предметам, прикрашаючи та оновлюючи їх. Це чудове заняття для дозвілля дитини, яке розвиває моторику рук, фантазію, вчить працювати з різними техніками декору.

Ольга Науменко,
фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *