За ініціативи обласної координаційної ради козацтва в Запоріжжі стартувала всеукраїнська патріотична акція «Школярам – про армію». Її мета – розповісти про наших воїнів, завдяки мужності яких можна спокійно ходити до школи, сміятися під мирним небом, гуляти з друзями.

Козаки хочуть сформувати в учнів відповідальне ставлення до обов’язку захищати Батьківщину, дати знання з військової підготовки та цивільної безпеки.

У рамках акції відбувся відкритий урок у загальноосвітній школі № 89, який провів голова ради Дмитро Сухінін, а також долучилися учасники АТО та фронтові капелани Української православної церкви Київського патріархату. Їх розповіді охопили широкий пласт історії – від подвигів воїнів Київської Русі, героїчних козацьких походів до сьогодення –  мужності наших бійців у зоні антитерористичної операції, їх гуманізму, коли у фронтових умовах  українські військові надають допомогу мирному населенню. Також мова йшла про поводження з небезпечними предметами, можливі місця знаходження вибухівки,  самозахист у разі надзвичайних ситуацій.

ewfef

Директор школи Любов Корсунова впевнена, що такі уроки будуть не тільки цікавим доповненням до шкільної програми, але й допоможуть юнакам і дівчатам стати справжніми патріотами своєї країни, не піддаватися брехливій пропаганді держави-агресора. Школярі активно допомагають солдатам 37-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ї бригади Збройних Сил України, передають листи, малюнки та смаколики для наших захисників.

Завдяки створенню при обласній координаційній раді козацтва лекторської групи такі зустрічі у школах Запоріжжя та області стануть регулярними.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *