Днями голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля та в.о. начальника ГУ Держпродспоживслужби в області Олександр Садов’юк із метою вивчення стану організації харчування учнів у школах відвідали три навчальні заклади району, зокрема Солобковецьку спеціальну ЗОШ-інтернат для дітей із вадами фізичного або розумового розвитку. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Посадовці перевірили якість харчування дітей, вартість харчування на одну дитину, сертифікати на продукцію та ознайомилися з умовами зберігання і реалізації продуктів.

Оглядаючи школи, очільник області зазначив, що питання організації харчування дітей у навчальних закладах залишається одним із найбільш актуальних та заслуговує на особливу увагу, оскільки сучасне навчання в школі потребує високого розумового та фізичного навантаження й супроводжується значними енерговитратами. Тому раціональне та збалансоване харчування є одним із найважливіших факторів, які впливають на активну діяльність дітей.

Директорам навчальних закладів є над чим працювати. В першу чергу керівникам шкіл необхідно потурбуватися про налагоджений режим харчування та про його якість. Ми проконтролюємо, щоб діти в навчальних закладах області отримували належне харчування”, – додав Олександр Олександрович.

Корнійчук-005-768x512

Крім того, спілкуючись з батьками, голова адміністрації наголосив, що в разі наявності скарг на харчування дітей у школах, треба звертатися до Хмельницької ОДА.

Особливу увагу обласні посадовці приділили Солобковецькій спеціальній ЗОШ-інтернат для дітей із вадами фізичного або розумового розвитку, оскільки у цьому закладі навчаються дітки з особливими освітніми потребами. Тут навчальний процес здійснюється шляхом комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я, здобуття освіти відповідного рівня, розвиток і корекцію порушень.

Як зазначив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля, фактично в таких школах дитина отримує корекцію розвитку, що дає можливість подальшого здобуття знань у загальноосвітніх навчальних закладах.

Перевірка показала, що харчування та догляд за дітьми в закладі здійснюється на належному рівні та відповідно до вимог чинного законодавства.

Крім того, цього ж дня заступники голови облдержадміністрації провели  подібні перевірки в Старокостянтинівському, Кам’янець-Подільському, Шепетівському та Теофіпольському районах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *