До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в навчальних закладах Львівщини відбудеться низка виховних і тематичних заходів. Зокрема, 17 лютого за участі вихованців та керівників гуртків Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді, учасників Революції Гідності пройде круглий стіл щодо підготовки видання Книги Пам’яті.

У понеділок, 20 лютого, о 14:25 на базі Жидачівського НВК відбудеться вечір-реквієм для вихованців гуртків Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

О 15:00 розпочнеться радіоміст вихованців дитячої радіостанції імені В. Мархасіна «Герої Небесної Сотні в наших серцях» Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Також 20 лютого педагоги та учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Львівщини візьмуть участь у покладанні квітів до могил Героїв Небесної Сотні на Личаківському кладовищі (початок – о 16:30) та у громадському віче біля пам’ятника Тарасу Шевченку в м. Львові (початок – о 18:00).

У вівторок, 21 лютого, о 15:00 активісти обласного учнівського парламенту представлять учням Львівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 1 виставу «Герої Євромайдану».

У середу, 22 лютого, 0 14:00 на базі Львівського обласного Будинку вчителя відбудеться вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО за участі відомих львівських письменників та акторів.

Також до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в загальноосвітніх навчальних закладах області перший урок розпочинається виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання, проводяться зустрічі учасників Революції Гідності та учасників АТО з учнівською молоддю.

Окрім цього, у Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці та бібліотеках навчальних закладів експонуються журнально-книжкові виставки, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *