17 лютого заступник міністра освіти і науки України Роман Греба зустрівся з командами, які увійшли до фіналу конкурсу EGAP Challenge. Учасники конкурсу презентували в МОН власні проекти.

За словами Романа Греби, всі ці проекти є досить цікавими і після доопрацювання мають додати освіті сучасного та інноваційного спрямування.

Наприклад, було представлено платформу з вивчення української мови онлайн. Вона надасть можливість користувачам, зокрема, жителям окупованих і непідконтрольних територій, вдосконалювати свої знання та запропонує комплексний підхід до онлайн-вивчення української як іноземної.

Проект УкрОП створено для якісної дошкільної освіти дитини через гру casers – веб-платформу для вирішення кейсів.

Платформа iLearn відкриє доступ для якісної безкоштовної підготовки до ЗНО всім, хто цього потребує. Приміром, діти-сироти, вихованці інтернатів, діти з малозабезпечених сімей, випускники шкіл на тимчасово окупованих чи непідконтрольних територіях, які планують вступати до українських вишів.

Четвертий проект – веб-платформа для вирішення кейсів. Вона об’єднує 3 категорії учасників за системою win-win-win: Кейсодавців (державний та приватний сектори); Кейсерів, які вирішують реальні кейси та здобувають практичний досвід і знання від ТОПів компаній; Університети, що отримують можливість використовувати реальні кейси в освітніх програмах.

Довідково

EGAP Challenge є спільною ініціативою Державного агентства з питань електронного урядування та Фонду Східна Європа. Проект реалізується в межах Програми EGAP (e-Government for accountability and participation), що фінансується Швейцарською конфедерацією. Метою EGAP Challenge є запровадження нових інструментів електронної демократії, що допоможуть громадянам отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі – досягти нового рівня прозорості та ефективності.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *