Днями в Переяслав-Хмельницькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 2 для учнів 5 – 7 класів відбувся майстер-клас з акварелі «Зимова казка», який провела магістрантка педагогічного факультету спеціальності «Образотворче мистецтво» Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди  Руслана Заливанська-Мостова.

Розпочинаючи заняття, Руслана Заливанська-Мостова розповіла про техніку роботи з аквареллю, а також поділилася з дітьми всіма тонкощами нанесення мазків акварельною фарбою:

– Акварель – це прозора, жива і легка фарба. Вона емоційна, вишукана, гармонійна. Ми навчимося користуватися нею, не втрачаючи легкості цього матеріалу. Це складна техніка, оскільки потребує швидкості і сміливості виконання, але нею можна оволодіти за допомогою практичного тренування.

Перед початком майстер-класу діти поринули у неповторний світ зимової казки, яку їм розповіла юна художниця, а потім взялися дружно до роботи. Під час  проведення заняття діти із захопленням спостерігали за написанням акварельного мотиву, а в їхніх очах сяяло бажання одразу ж взятися за фарби й собі.

Читайте також: Рівненські учні фотографували планету Земля

Зустріч із талановитими дітьми була наповнена доброю, творчою атмосферою, цікавою інформацією, спілкуванням і захопливим творенням нового.

Ольга Науменко, 
фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу