У 8 різнокаліберних нагород влучили українці на старті Параолімпіади-2012 - 1Українські спортсмени відмінно стартували на Параолімпіаді у Лондоні. У перший же день Ігор (30 серпня) вони здобули 8 медалей різного калібру.

«Золото» на рахунку дзюдоїста Давида Хорава, який став чемпіоном у вазі до 66 кг. А також у плавчині Наталії Прологаєвої, яка фінішувала першою на дистанції 50 метрів вільним стилем.

З плавання також є дві срібні та бронзові медалі. У Євгена Богодайка в стометрівці на спині і Катерини Істоміної у стометрівці батерфляєм – «срібло».  А у Сергія Кліпперта на дистанції 400 метрів вільним стилем і Дмитра Виноградця на дистанції 50 метрів – «бронза».

Ще дві «бронзи» завоювали дзюдоїстки: Юлія Галинська у категорії до 48 кг і Наталія Ніколайчук – до 52 кг. Отже, у загальному заліку Україна посідає 4-е місце (2-2-4), пропустивши вперед Велику Британію (2-3-2), Австралію (3-3-3) і Китай (6-6-3).