Днями стартував Чемпіонат Києва з сімейного спорту – 2017, що проводиться Асоціацією сімейного спорту України за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та Київського відділення Національного олімпійського комітету України.

Перші районні відбіркові змагання Чемпіонату Києва з сімейного спорту – 2017     відбулися в гімназії № 318. У боротьбу вступили родини Солом’янського району. У змаганнях взяли участь сім’ї, які були делеговані школами Солом’янського району як переможці внутрішніх шкільних змагань.

За результатами змагань призові місця вибороли: команда «Ворс» родини Старун  (3 місце), команда «Мікаса» родини Романенків (2 місце) та команда «Блискавка» родини Гуріних (1 місце).

Таким чином, дві путівки до суперфіналу, що відбудеться 27 травня на День Києва на Хрещатику, від Солом’янського району, дісталися командам «Блискавка» (родина Гуріних) та «Мікаса» (родина Романенків). Команди, які посіли призові місця, були нагороджені пам’ятними подарунками від Київського міського відділення НОК України та організаторів змагань, а всі учасники, які не потрапили до списку призерів, отримали дипломи та олімпійські сувеніри.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *