15 лютого в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся брифінг із питань організації зовнішнього незалежного оцінювання та особливостей вступної кампанії до вищих навчальних закладів у 2017 році.

Організаторами заходу стали Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти та Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка. У заході взяли участь освітяни та представники засобів масової інформації. Головними спікерами були директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти професор О. Л. Сидоренко та ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка професор М. І. Степаненко.

Основна мета брифінгу – надання громадськості достовірної та детальної інформації про організацію й проведення ЗНО-2017, про особливості вступу до вищих навчальних закладів, зокрема ПНПУ, у 2017 році; поширення цієї інформації через засоби масової комунікації.

Важливою подією став приїзд до університету директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, професора Олександра Леонідовича Сидоренка. У своєму виступі пан Олександр висвітлив низку актуальних питань, а саме: алгоритм і терміни реєстрації для участі в ЗНО-2017; пробне ЗНО-2017; графік проведення основної та додаткової сесії ЗНО; перелік обов’язкових та вибіркових предметів, з яких проходитиме ЗНО в 2017 році; нові напрями ЗНО-2017; особливості укладання тестових завдань із предметів, результати складання яких зараховуватимуться як оцінка за державну підсумкову атестацію; терміни оголошення результатів ЗНО та ДПА; права та обов’язки учасників тестування.

Читайте також: Для участі в ЗНО-2017 зареєстровано понад 21 тисячу осіб

Цікавою та інформаційно наповненою була й доповідь ректора ПНПУ, доктора філологічних наук, професора Миколи Івановича Степаненка, котрий розповів про особливості вступу до вишу та про підготовчі курси до ЗНО, що діють в університеті.

На засіданні було також обговорено питання проведення ЗНО з англійської мови як обов’язкового предмета (починаючи з 2018 року).

Інформаційно-обчислювальний центр
ПНПУ імені В.Г. Короленка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *