21 лютого 2017 року до Міжнародного дня рідної мови учні 7-А класу разом із класним керівником Батрак С.О. і вчителем української мови та літератури Білокінь Н.В. провели загальногімназійне свято «У мові моїй – краса та неповторність».

У ході свята учні пригадали трагічні події 21 лютого 1952 року в Бангладеш, що започаткували Міжнародний день рідної мови, розповіли про  невмирущий подвиг борця за українську мову «українського смолоскипа» – Миколи Гірника. Щиро переконували усіх присутніх, що мова рідна – це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і Батьківщину. Адже ми, українці, живемо у вільній незалежній державі – Україні, розмовляємо рідною державною мовою. А українська мова в нас гарна і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.Відзначалося місце української мови серед мов інших народів світу, що «рідна мова дається народові Богом, чужа –  людьми, її приносять на вістрі ворожих списів» (В.Захарченко).

Кожна людина повинна пам’ятати звідки вона родом, знати свою історію, свою мову. І від кожного з нас залежить, щоб жила наша мова – одна з найкрасивіших мов  світу!

Наша мова – наша зброя! Просто говорімо українською!

Департамент освіти і науки
Київської облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *