Делегація з Волині відвідала Німеччину, щоб ознайомитися з дуальною освітньою системою та визначити можливості втілення такого досвіду в Україні. Робоча поїздка, в якій взяли участь представники органів влади, навчальних закладів і роботодавці, відбулася в межах німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійної освіти в Україні». 

Гості з України відвідали навчальні центри компаній Siemens та SKF в містах Нюрнберґ та Швайнфурт, де вже багато років застосовується дуальна форма навчання. Також було організовано візит до Центру професійної перепідготовки безробітного населення.

Окремим пунктом поїздки стало відвідування Всесвітньої виставки з питань освіти «Didacta» у м. Штутґарті, на якій особливу цікавість делегатів викликала експозиція навчального обладнання, стендів, тренажерів, інструментів і підручників для потреб професійно-технічних навчальних закладів.

didacta»-21-2-17

На завершення візиту в м. Мюнхені відбулася зустріч з керівництвом відділу професійної освіти Державного Міністерства освіти та культу, науки та мистецтва Землі Баварія. Німецькі колеги розповіли про систему організації професійного навчання в Німеччині, особливості фінансування, формування контингенту навчальних закладів, а також підготовку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

У роботі делегації також взяли участь представники Львівської області.

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *