21 лютого 2017 року в КНТЕУ відбулося урочисте підписання договору про співробітництво з представництвом освітньої компанії «Пірсон Ед`юкейшн» (Велика Британія) з метою налагодження міжнародної співпраці в підготовці висококваліфікованих спеціалістів, поширенні інноваційних педагогічних ідей і новітніх технологій.

Підписуючи договір, ректор КНТЕУ Анатолій Мазаракі сказав: «Укладання договору із всесвітньо відомою компанією, що вже понад 300 років сприяє вивченню англійської мови в усьому світі, для нас є дуже важливою і приємною подією. Адже для нашого університету вивчення англійської – один із найвищих пріоритетів».

Анатолій Антонович розповів, які заходи та освітні процеси, пов’язані з опановуванням англійської та пізнаванням британської культури, відбуваються в КНТЕУ: 8 чинних англомовних магістерських програм, розвиток англомовних бакалаврських програм, творчі вечори, присвячені видатним англійським митцям – Роберту Бернсу та Вільяму Шекспіру.

Голова представництва «Пірсон Ед’юкейшн» в Україні Марина Малигіна зазначила: «Ми дуже раді співпрацювати з командою людей, які підтримують наші ідеї та мають бажання підняти якість англомовної освіти на вищий рівень. Ми маємо на меті налагодити співпрацю, що допоможе розкрити потенціал викладачів і студентів, які в майбутньому гідно представлятимуть Україну перед європейською спільнотою».

Читайте також: Нові освітні можливості обговорили Латвійський університет і Університет банківської справи

Пані Малигіна запевнила, що найновітніші інноваційні технології від компанії «Пірсон Ед’юкейшн» дозволять уже за кілька років побачити ефективні результати. Також у рамках співпраці для студентів будуть постійно організовуватися зустрічі з цікавими спікерами: бізнес- та медіаперсонами, людьми зі сфери освіти.

Наприкінці зустрічі відбулася цікава презентація компанії під назвою «Іншомовна компетентність як частина професійної складової», з якої присутні дізналися, що у компанії 35 млн користувачів із 125 країн світу.

Відділ маркетингу і зв’язків з громадськістю КНТЕУ              

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *