Палац дітей та юнацтва „ПАДІЮН” зустрічав людей найшляхетнішої професії – педагогів. Учитель – це той, хто впевнено веде тернистим шляхом знань, огортаючи вірою у прекрасні вчинки, прикриваючи добротою зневіру, шукаючи майбутні переконання на сторінках історії, крокуючи назустріч майбутньому, сповненому щирих помислів у правильності вибору та стверджувально, але невимушено, виховує патріота, юного українця, молоду генерацію великої держави – України.

Педагогічні працівники змагалися в очному етапі другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2017” у номінаціях: „Біологія”, „Інформатика”, „Музичне мистецтво”, „Початкова освіта”.

Два дні поспіль учителі, майстри своєї справи, визначали найкращого, вправно виконуючи тестування з фахової майстерності, презентуючи і захищаючи навчальні проекти, творчі завдання і майстер-класи.

Втомлені, але усміхнені конкурсанти напружено чекали оголошення результатів змагань. До завершення важких перегонів залишився один крок – почути ім’я переможця.

Захід розпочався феєричним виступом наймолодших вихованців ПАДІЮНу, які своєю дитячою безпосередністю, прекрасним виконанням номерів створили святкову атмосферу та подарували яскраві моменти.

Директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, вітаючи конкурсантів і присутніх, наголосила, що на виконання Указу Президента України, Всеукраїнський конкурс „Учитель року” проводиться з 1995 року з метою виявлення і підтримання творчої праці вчителів, підвищення їхньої професійної майстерності та популяризації педагогічних здобутків. Ганна Іванівна гордо оголосила прізвища всіх закарпатських освітян, які перемагали у фінальному етапі третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року” упродовж 11 років, та зауважила, що переможець Конкурсу отримує почесне звання „Заслужений учитель України”. Вона висловила думку про те, що Закарпаття – це благодатний край, який славиться прекрасними освітянами, митцями, творчими та обдарованими учнями.

Олександр Петік, заступник голови – керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації, привітав поважну педагогічну громаду і наголосив, що вчитель – це найшанованіша професія в суспільстві. Адже кожна особистість завдячує їм своїми досягненнями і здобутками. Побажав учителям гарних учнів, позитиву та вірити у свої сили.

Тетяна Палько, голова журі в номінації „Біологія”, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат психологічних наук, викладач біології, розповіла, що кожен педагог унікальний, але той, хто має талант, поєднує його із мудрістю, наполегливістю, отримує вагомі результати. Сьогодні в цій залі присутні педагоги, які довели, що віра у свої сили, фахова майстерність, креативність допомагають буденну вчительську працю перетворити на захопливу подорож невідомими шляхами.

Тетяна Василівна оголосила результати конкурсу. У номінації „Біологія”: переможець – Мар’яна Юріївна Сігеті, учитель біології Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради; лауреат, який здобув ІІ місце – Олеся Іванівна Головчук, учитель біології Лужанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області; лауреат, який здобув ІІІ місце – Вікторія Іванівна Галас, учитель біології Міжгірської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Міжгірської районної ради Закарпатської області.

Читайте також: Свято рідної мови в Переяслав-Хмельницькій гімназії

Голова журі в номінації „Інформатика” Віктор Михайлович Орос, завідувач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат фізико-математичних наук, заслужений учитель України, розповів, що наше життя – це змагання, яке спонукає до постійного вдосконалення, пошуку нових та виважених рішень. Сьогоднішній конкурс дав можливість змагатися із своїм „Я”, знайти прихований потенціал, розкрити його і перемогти. Віктор Михайлович назвав переможця: Наталія Юріївна Бесага, учитель інформатики Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області; лауреат, який посів ІІ місце, – Віта Степанівна Мадяр, учитель інформатики Карачинського греко-католицького ліцею імені єпископа Олександра Стойки Виноградівського району Закарпатської області; лауреат, який посів ІІІ місце, – Мирослав Михайлович Антал, учитель інформатики Хустської гімназії-інтернату Закарпатської області.

Оголошуючи кращих у номінації „Музичне мистецтво”, Наталія Михайлівна Попович, голова журі, завідувач кафедри педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва Мукачівського державного університету, доктор педагогічних наук, професор, акцентувала увагу, що освітяни-митці – це особливі творчі натури, які вишукано, немов пензлем, торкаються потаємних струн дитячої душі, огортають ніжністю та любов’ю. Наголосила, що мистецтво – це основа духовного потенціалу країни, яке розкриває всю багатогранність дитячих вмінь та талантів.

У номінації „Музичне мистецтво”: переможець – Людмила Степанівна Боднарюк, учитель музичного мистецтва Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 Виноградівської районної ради Закарпатської області; лауреат, який здобув ІІ місце, – Лариса Андріївна Сабов, учитель музичного мистецтва Мукачівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад „Гармонія” Мукачівської міської ради Закарпатської області; лауреат, який здобув ІІІ місце, – Віталія Михайлівна Булина, учитель музичного мистецтва Лінцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області.

Ганна Сопкова, голова журі в номінації „Початкова освіта”, директор департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, розповіла, що учитель початкових класів – це берегиня маленької особистості, яка несміливо і невпевнено робить кроки у світ знань, загортаючись у тепло, світло і розуміння досвідчених педагогів.

Ганна Іванівна оголосила результати: переможець – Вікторія Стефанівна Щубелка, учитель початкових класів Ужгородської  загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області; лауреат, який здобув ІІ місце, – Раїса Анатоліївна Кушиль, учитель початкових класів Берегівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міської ради Закарпатської області; лауреат, який здобув ІІІ місце, – Людмила Іванівна Горгош, учитель початкових класів Середнянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області.

Дипломи переможців, лауреатів, учасників, грошові нагороди та посвідчення про курси підвищення кваліфікації вручала Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.

Завершальним акордом урочистого святкового дійства стала неперевершена композиція у виконанні юних вихованців ПАДІЮНу.

За інформацією Закарпатського інституту
післядипломної педагогічної освіти

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *