23 лютого 2017 року на базі ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» відбулося засідання голів методичних комісій інформаційно-комунікативних мереж  ПТНЗ Київської області. Темою засідання було питання методики використання інформаційно-комунікаційних технологій у професійно-технічній освіті на уроках спеціальних дисциплін.

Засідання проводила методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області Інна Сидоркіна. В ході засідання Лариса Кацалап, викладач спецдисциплін ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», презентувала колегам власний досвід роботи в інформаційно-освітньому середовищі та створений нею блог викладача.

Малюк Вікторія Василівна, викладач спецдисциплін ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей», розповіла про практичне використання інформаційно-комунікаційних технологій у професійно-технічній освіті на уроках спеціальних дисциплін.

Про аспекти електронної книги: від запровадження до створення, поділилася досвідом Ковтун Світлана Олексіївна, голова методичного об’єднання інформаційно-комунікативних мереж ПТО в Київській області, викладач спецдисциплін ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки».

Як підготуватися і взяти участь у міжнародній студентській олімпіаді в сфері інформаційних технологій «IT-UNIVERSE» розповів Ерік Шемякін, викладач спецдисциплін ДПТНЗ «Фастівський центр професійно-технічної освіти».

Департамент освіти і науки
Київської облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *