В останні роки дедалі більша кількість українських науковців і викладачів користується європейськими програмами індивідуальної мобільності.  Це – дуже позитивний момент, оскільки така практика дає змогу українським науковцям не відставати від останніх трендів у світових дослідженнях, і, відповідно, збагачує освіту і науку загалом.

У рамках програм Erasmus+, компоненту Склодовської – Кюрі програми ЄС Горизонт 2020 українцям уже доступно  чимало справді корисних для розвитку наукової кар’єри інструментів.

Фундація CEASC, місія якої полягає у сприянні євроінтеграції, у тому числі – інтеграції українських науковців до європейської академічної спільноти, регулярно організовує освітні проекти, які допомагають українцям освоїти європейські фінансові інструменти.

Нещодавно у Києві за сприяння КНЕУ ім. Вадима Гетьмана та Освітнього порталу “Педагогічна преса” відбувся безкоштовний семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів».

На ньому президент фундації CEASC Микола Смолінський докладно розповів про те, як скористатися інструментами індивідуальної мобільності.

Зважаючи на високий інтерес аудиторії до тематики використання європейських фінансових інструментів, фундація CEASC спланувала ще декілька освітніх проектів за цим напрямком.

2 березня у Києві відбудеться безкоштовний семінар «Проектний офіс у структурі сучасного навчального закладу».

Семінар покликаний висвітлити ключові моменти створення та функціонування таких структур і дати відповіді на основні питання, пов’язані з створенням проектних офісів в українських навчальних закладах (університети, інститути, академії, дослідницькі установи, система професійної-технічної освіти та післядипломної освіти). Учасники ознайомляться із правовими засадами створення та функціонування проектного офісу, його структурою, складом та вимогами стосовно компетенцій працівників, організацією та специфікою роботи. Участь у семінарі можлива як очно, так і у онлайн–форматі.

Слід зазначити, що обидва семінари є навчальними модулями освітнього проекту для представників академічного середовища “Сучасний університет: міжнародна співпраця та мобільність задля інновацій через проектний підхід”.

Тому учасники, які виявлять бажання пройти тестування за результатами попередніх семінарів, зможуть взяти участь у третьому модулі проекту – міждисциплінарному зарубіжному стажуванні  для викладачів та науковців, яке відбудеться у Лодзі в квітні.
За результатами стажування “Сучасний університет: міжнародна співпраця та мобільність задля інновацій через проектний підхід” учасники отримають Сертифікат про проходження закордонного  стажування (180 год.) а також зможуть підписати угоду про партнерство із польським університетом для реалізації спільних міжнародних проектів.

Якщо ви плануєте працювати у проектному підході, прагнете опанувати інструменти мобільності, хочете розвивати кафедру, факультет, навчальний заклад із залученням фінансів європейських програм – приєднуйтеся. Актуальну інформацію про проекти фундації CEASC можна отримувати, долучившись до Гугл – групи або вподобавши нашу сторінку в Фейсбук.

 Переглянути запис семінару  «Проектний офіс у структурі сучасного навчального закладу».

Інформує прес-служба  фундації CEASC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *