Днями в дошкільному навчальному закладі компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12 Енергодарської міської ради (Запорізька область) відбулося родинне свято «З родини йде життя людини».

Вихованці інклюзивної групи «Чомусики» та їхні батьки зібралися у музичній залі, що того вечора перетворилася на затишну українську оселю. Дівчатка як справжні господині вправлялися у приготуванні страв під час гри «Варимо борщ та компот», а хлопчики, як і личить справжнім козакам, напували коней.

Матусі заплітали дочкам коси та по черзі читали вірші-примовки, щоб коси були гарні, а татусі змагалися у вправності догляду за немовлятами – одягали та сповивали ляльок на прогулянку.

 

Веселі ігри «Віночок», «Осідлаємо коней» та ніжні мелодії пісень і колискової у виконанні матусь створили чудовий настрій , невимушену та затишну атмосферу родинного спілкування.

Читайте також: Учителі початкових класів Київщини ділились досвідом на мистецькому семінарі

Під час проведення таких заходів діти отримують нові враження про народні традиції та звичаї української родини, збагачують уявлення про явища суспільного життя.

 Світлана Петренко, вихователь-методист

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *