Бюджетні заклади та об’єкти комунальної власності оснастять системами обліку теплової енергії та гарячого водопостачання, де вони не встановлені або знаходяться в несправному стані. Загалом такі роботи заплановано виконати на 38 об’єктах. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Встановлення систем обліку дасть змогу зменшити плату за спожиту теплову енергію та гаряче водопостачання, що, відповідно, зменшить видатки з місцевого бюджету на оплату енергоносіїв. Замовником зазначених робіт визначено КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» (КП ГВП).

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, адреси були визначені в результаті моніторингу за рівнем споживанням теплової енергії закладами бюджетної сфери.

«Фахівці КП ГВП постійно здійснюють контроль споживання в школах, дитячих садках та інших закладах. Наша мета – зробити так, аби забезпечити комфортну температуру в приміщеннях закладів, а шляхом проведення заходів із енергозбереження мінімізувати теплові втрати. Минулого року ми провели комплексну термомодернізацію в шести навчальних установах. Цього року ми виконаємо ще й встановлення або заміну несправних теплолічильників», – пояснив Петро Пантелеєв.

Інформує прес-служба КМДА