124 учасники, 409 400 гривень – такий підсумок дворічної діяльності ГО “Фонд розвитку банківської освіти та науки”, що став одним із перших ендавмент-фондів, заснованих в Україні вищим навчальним закладом – Університетом банківської справи.

25 лютого відбулись загальні збори учасників ендавмент-фонду, під час яких було розглянуто перспективи розвитку та шляхи наповнення фонду.

«Упродовж двох років ендавмент пройшов шлях першопрохідця та зумів налагодити ефективну роботу», – вважає голова наглядової ради ендавмент-фонду УБС, член Наглядової ради Національного банку України Віра Ричаківська.

Джерелами формування цільового капіталу стали благодійні внески від спонсорів, поворотна та безповоротна фінансова допомога, а також відсотки від депозитів і фінансових інвестицій. Пріоритетом діяльності залишається підтримка талановитих студентів та викладачів.

За словами ректора Університету банківської справи Тамари Смовженко, ендавмент-фонд – це нові можливості розвитку для університету.

«Ми повинні не лише сподіватися на допомогу держави, а й самі активно вболівати за долю рідного університету. Ендавмент відкриває нові формати співпраці з випускниками, партнерами, меценатами і треба це партнерство розвивати», – вважає Тамара Смовженко.

На думку ректора, сьогодні настав час важливих змін і побудови нового менеджменту університету.

Цього ж дня під час зустрічі з колективом Львівського інституту Університету банківської справи ректор презентувала «Концепцію підприємницького університету», розказала про своє бачення пошуку нових шляхів розвитку, що приведуть навчальний заклад до прибутковості та успішності.

«У нас завдання – бути попереду, а не плисти за течією», – наголосила ректор УБС Тамара Смовженко.

 

Прес-служба Університету банківської справи

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *