Абітурієнти зі всієї України завітали в Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, щоб познайомитися із навчальним закладом і дізнатися про особливості вступної кампанії 2017 року.

Випускники шкіл та коледжів із Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Київської, Одеської, Миколаївської, Полтавської, Хмельницької областей зустрілися із керівництвом, науковцями і викладачами, студентським активом УДПУ, відвідали навчальні корпуси, аудиторії, лабораторії та спортивні зали.

Адміністрації факультетів та інституту економіки й бізнес-освіти розповіли абітурієнтам про освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців, умови вступу і навчання, про цікаве й насичене студентське життя, проходження практик. Особливе зацікавлення в майбутніх вступників викликала презентація програм подвійного диплома, адже студенти УДПУ імені Павла Тичини мають можливість паралельного безкоштовного навчання в партнерських навчальних закладах Польщі, Німеччини, Португалії та інших країн Євросоюзу.

Також під час Дня відкритих дверей кожному індивідуально надавалась можливість отримати вичерпні профорієнтаційні консультації щодо особливостей підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання (за авторськими методиками).

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу