Уже вдруге на базі університету пройшов конкурсний відбір найкращих ідей та економічно обґрунтованих бізнес-планів, які мають шанс отримати фінансування від його організаторів. Запорізький національний університет на 72-й «Битві стартапів» представляли проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та начальник відділу проектної діяльності Наталія Коваленко. Крім того, експертами до відбіркової комісії заходу увійшли начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло та керівник бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп. Також на заході були присутні учасники шістдесят третьої «Битви стартапів», що проходила на базі вишу минулого року, – студенти Запорізького національного університету, бізнес-інкубанти першого в Запорізькій області академічного бізнес-інкубатора, що діє на базі ЗНУ, та переможниця цієї «Битви» – Маргарита Кардашевська.

«Битва стартапів» традиційно складалася з двох блоків: підприємницького та інвестиційного – «Презентація стартапів». Директор бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп і керівник Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко розповіли учасникам заходу про програми, які передбачають кредитування малого та середнього бізнесу, роботу бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя», що допомагає не тільки молодим підприємцям створити власний бізнес, а й студентам почати реалізовувати власні підприємницькі ідеї вже під час навчання у виші. Як повідомив Олександр Череп, на сьогодні троє студентів – учасників бізнес-інкубатора – вже отримали можливість втілити в життя свої проекти. Найбільш пріоритетними напрямками для фінансування бізнес-проектів сьогодні виступають виробництво сільськогосподарської продукції, зелений туризм, інновації тощо.

Учасниками «Битви стартапів» стали 9 команд підприємців, які продемонстрували цікаві проекти. За підсумками голосування експертної комісії та усіх, хто висловив свою позицію на сайті інвестиційної платформи, кращим визнали проект «Getmilitaryphotos» Олега Забеліна. Ідея проекту полягала у продажі авторських фото та ілюстрацій через сайт. На другому місці – так званий зелений проект «Біопаливо» Дмитра Часовенка. Свої бізнес-ідеї представили й студенти економічного факультету Запорізького національного університету – Владислав Конєв та Дар’я Пензєва. Дар’я розробила бізнес-план «Вирощування ремонтантної малини». Дівчина стала третьою за оцінками експертної комісії, а гості віддали їй другу позицію. Владислав з ідеєю «Запорізького енергоаудиту» посів шосту позицію в рейтингу за оцінками експертів і восьму – за оцінками гостей.

Начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло відзначила, що участь представників університету в «Битві стартапів» має неабияке значення для самого вишу, адже не тільки долучає студентів до міжнародної проектної діяльності, а й формує рейтинг вищого навчального закладу.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *