У Черкаському інституті УБС відбулася зустріч із «кіборгами». Захід пройшов у рамках виховної роботи зі студентами інституту.

На зустріч зі студентством завітали представники окремого 90-го аеромобільного батальйону ім. ст. лейтенанта Зубкова О.І.: Євген Одновол, медик Алі Хамідуллін та його син Алі Хамідуллін.

Військові розповіли? як протягом 242 днів запеклих боїв захищали територію донецького аеропорту. Вони поділилися спогадами про колишніх побратимів, з якими пройшли бойовий шлях, про випробування, e яких проявляються людські якості: взаємодопомога, братерство, любов до ближнього. «Кіборги» кажуть, що ці почуття сильніші за страх смерті.

Такі зустрічі проходять в інститутах Університету вже не вперше. Крім того, УБС усіляко підтримує українських військових. Так, благодійний захід «Аукціон надій», пройшов під гаслом «Знання дарують крила», метою збору коштів було навчання та перекваліфікація колишніх військових.

Читайте також: УКУ випускатиме магістрів – фахівців із психічного здоров’я в організаціях

А вже цього місяця за підтримки Університету банківської справи було перевидано тисячу примірників “Підручника бійця тактичної оборони”, які згодом надійдуть до бібліотек України, навчальних закладів освіти та бійців АТО.

Прес-служба УБС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу