Дільничні офіцери поліції Іршавського відділення майор Неля Звонар та старший лейтенант Іванка Кинів під час бесіди зі школярами села Вільхівці, розташованому в Іршавському районі Закарпатській області, не обмежилися звичайною лекцією про шкідливий вплив наркотичних речовин, алкоголю та тютюну, а запропонували дітям самим прийти до рішення про відмову від небезпечних звичок.

Поліцейські працювали зі школярами у формі діалогу, моделювали різні життєві ситуації, в яких і простежувалася деградація наркоманів, алкоголіків, курців. Дільничні та учні у спільній дискусії також обговорювали різні небезпечні ситуації, в які, ймовірно, можуть потрапити школярі, та визначали алгоритм поведінки у таких випадках. Особливу увагу поліцейські приділили правилам виклику екстрених служб.

Після завершення зустрічі школярі та вчителі висловили бажання і надалі зустрічатися з дільничними для того, щоб удосконалювати свої знання з правової дисципліни, а також – мати можливість отримати допомогу у вирішенні актуальних питань.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу