В останній зимовий день, 28 лютого, у ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» відбулося свято випускників.

У святково прикрашеній актовій залі, з хорошим настроєм  і хвилюванням  79 випускників очікували  на заслужене отримання дипломів кваліфікованих робітників з професій: «Монтажник  гіпсокартонних конструкцій; лицювальник-плиточник», «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання», «Штукатур; монтажник систем утеплення будівель». П’ятнадцятеро  молодих спеціалістів закінчили училище з відзнакою.

Присутні на заході гості, а це декан будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету Д. Грецький, соціальні партнери – технічний директор ДП «Герц Україна» І. Засєдатєлєв та технічний консультант  ТОВ «КАН»  К. Денисюк, привітали випускників з отриманням дипломів, побажали  віри у власні сили на шляху до омріяних цілей та успішного працевлаштування.

Випускники професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», які засвоїли новітні технології з монтажу інженерного обладнання, крім дипломів,  отримали й Сертифікати ДП «Герц Україна» та ТОВ «КАН».  Випускники  професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» – Сертифікати фірми «SINIAT»  ТМ «PLATO»;  професії «Штукатур; монтажник систем утеплення будівель» – Сертифікати Фабрики будівельних сумішей «БудМайстер» та ПІІ «УРСА».

Читайте також: У ПТНЗ Закарпатської області  завершилася державна кваліфікаційна атестація

З вітальним словом до випускників звернулася директор училища В. Молоцило, побажала знайти своє місце у житті, реалізувати отримані знання, бути цілеспрямованими, заручитися щасливою долею, та у разі життєвих складностей, звертатися до педагогів, які завжди зможуть зрозуміти і підтримати.

Хороші, щирі слова на адресу випускників були сказані майстрами виробничого навчання. Слова вдячності на адресу педагогів та побажання успіхів своїм товаришам прозвучали з уст  голови учнівського самоврядування Яроша Сергія, випускника групи № 7. Випускники щиро дякували педагогам за їхню працю, майстерність і людяність пісенними привітаннями.

О. Фурман, методист училища

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *