Сьогодні, 2 березня, о 10:00 відбулася  публічна презентація нової системи електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів міста Києва. 

У заході взяли участь заступник голови КМДА Ганна Старостенко,  директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян, директор координаційного центру IT-технологій департаменту освіти і науки, молоді та спорту Ксенія Плєвако та технічний директор компанії KitSoft Олександр Єфремов.

Учасники прес-конференції розказали про нові можливості платформи, її переваги, як працюватиме автоматизована система набору в ДНЗ і які кроки мають здійснити батьки міста Києва для реєстрації в новій системі.

Нова система  унеможливлює втручання ззовні і управління у ручному режимі. Ми будемо бачити актуальну “чисту” чергу, ми будемо бачити усі статистичні дані по дитячим закладам дошкільної освіти, кожен з батьків зможе особисто налаштувати свій персональний кабінет і внести зміни в свої дані без втручання адміністратора“, – наголосила Ганна Старостенко.

За її словами, нова система протягом місяця працюватиме в тестовому режимі. Батьки зможуть отримувати повідомлення як електронною поштою, так і у вигляді sms на телефон. Крім основної черги, буде і “пільгова” черга з обов’язковим документальним підтвердженням пільги у районному управлінні освіти.

erffe

Олена Фіданян розповіла, що нова система електронного запису  зручна  для  кожного користувача, абсолютно автоматизована і прозора. “Якщо з’являється у садочку вільне місце –  система автоматично надсилає  sms повідомлення батькам про це. У батьків є 10 днів щодо визначання. Ніхто не може втрутитися до коригування списків дітей. Система повністю автоматизована,“- наголосила  Олена Григорівна.

В системі немає обмежень на кількість садочків, які можуть обрати батьки.

Нині система  працює у тестовому режимі. Робочі групи врахували всі недоліки старої системи. Здійснюється перенесення бази даних черговиків міста Києва зі старої системи у нову. Тому всім, хто вже зареєструвався  чи стоїть у черзі до ДНЗ, з моменту початку роботи нової системи на електронну скриньку, яка була вказана при реєстрації, буде надіслано повідомлення з інструкцією щодо подальшої роботи з обліковим записом.

Нагадаємо, що раніше адміністратори зверталися до батьків, які проводили реєстрацію впродовж листопада – грудня 2016 року та у січні 2017 року (номер у системі 218000 і більше), підтвердити свої реєстраційні дані – надіславши дані, які видала система після реєстрації, на електронну скриньку  iktcenter.don@gmail.com  та заповнивши анкету реєстрації в новій системі за посиланням.

 

 

Ганна Старостенко також розповіла, що столична влада системно працює над створенням додаткових місць для дошкільнят. До кінця 2017 року планується створити більш як 2500 додаткових місць у наявних дитячих навчальних закладах столиці за позабюджетні кошти та  відкрити десять нових дошкільних навчальних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *