За участю заступника голови Волинської облдержадміністрації Світлани Мишковець  та головного спеціаліста Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Олени Хоменко  у Луцькому центрі професійно-технічної освіти відбулося відкриття навчально-практичного центру сучасних швейних технологій.

На урочистостях були присутні: начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, спеціалісти управління, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Зоя Парфенюк, голова правління ПРАТ «Едельвіка» Юрій Переходько, директор Нововолинського ВПУ Валентина Приступа, педагогічні працівники та учні Луцького центру професійно-технічної освіти.

Під час виступів гості акцентували увагу на можливості новоствореного центру здійснювати підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації спеціалістів швейної галузі регіону за сучасними виробничими технологіями та перспективи розвитку навчального закладу не лише у співпраці з роботодавцями, а також у розширенні соціального партнерства та міжнародного співробітництва.

Директор Луцького центру ПТО Ольга Завацька подякувала представнику Міністерства освіти і науки України Олені Хоменко за сприяння у виділенні коштів на придбання швейного обладнання, обладнання для ВТО, комп’ютерної техніки, програми САПР, що застосовується на потужних швейних підприємствах регіону, які є основними замовниками робітничих кадрів: ПрАТ «Едельвіка», ПВКП «Волиньспецторг», ТоВ «Анекс-плюс», ТоВ «Жасмін».

У рамках події відбулася презентація Луцького центру ПТО. Учні та майстри виробничого навчання продемонстрували роботу нового швейного та ВТО обладнання. Працівники навчально-практичного центру презентували в свою чергу програму САПР.

Управління освіти, науки та молоді
Волинської обласної державної адміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *